Yeni yılın yaklaştığı şu sıralar film severlerin gözü kulağı vizyona girecek filmlerde. Komediden aksiyona yerli ve yabancı birçok yapım filminde dört gözle bekleniyor. Hatta bir yıldönümünde fragmanları binlerce kes tıklanıyor. İşte gişe rekorlarını alt üst edeceği şimdiden belli olan 2018 yılının beklenen filmlerinden birkaçı.

 1. 1 Arif V 216


  Cem Yılmaz’ın yaptığı hangi iş beğenilmedi ki! Önce A.R.O.G sonra GORA derken izleyicilerini ekran başına kilitleyen Arif tiplemesi yeniden hayranları ile buluşmaya hazırlanıyor. GORA'dan tanınan 216 adındaki robot da halıcı Arif'in en iyi arkadaşıydı. Yeni yılın ilk günlerinde gösterime girmeye hazırlanan Arif V 216 filmi de Halıcı Arif ve onun arkadaşı 206'nın maceralarını anlatacak. Şimdiden Cem Yılmaz hayranları sabırsızlanmaya başladı bile.

 2. 2 Deadpool 2


  Ünlü Marvel çizgi roman karakterinden esinlenilerek yapılan Deadpool büyük ilgi görmüştü. Aksiyon - komedi tadında özel kuvvetler görevlisi Wade Wilson'ın maceralarını anlatan filmin merakla beklenen 2. serisi izleyicileri ile yeni yılda buluşacak.

 3. 3 Kara Panter


  Gözlerden uzak bir ülkeye liderlik etmeye hazırlanan Kara Panter'in tahta aday olan başka liderler ile maceralarını anlatan film yine 2018'in merakla beklenen yapımlarından. Bu filmde Kara Panter'i sevilen oyuncu Chadwick Boseman canlandırıyor.

 4. 4 En Karanlık Saat


  Başrolünde Gary Oldman'ın yer aldığı ve dram dalında Oscar adayı olmaya hazırlanan film şimdiden binlerce kişi tarafından heyecanla bekleniyor. Filmde 2. Dünya Savaşı sırasında Churchill'in Hitler'e karşı verdiği mücadele konu alınıyor. Bir tarafta yakılıp yıkılan şehirler bir tarafta savaşa susayan liderlerin kavgaları muhteşem bir dram filmini ortaya çıkaracak görünüyor.

 5. 5 X-Men: Dark Phoenix


  Artık X - Men filmini izlemeyen sevmeyen yok. Hemen her yaştaki insana hitap eden X - Men filmi 2018'in Nisan ayı gibi film severler ile yeniden buluşmaya hazırlanıyor. Muhteşem bir aksiyon filmi izlemek isteyenlerin dört gözle beklediği filmin fragmanı şimdiden milyonlarca kez izlendi.

 6. 6 Scarface


  Scarface denildiğinde herkesin gözünde şüphesiz Al Pacino canlanıyor. Filmin bu kez başrolünde Diego Luna var.


Sizin Tepkiniz Nedir?

Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
1
Sesli Güldüm
Yok Artık Yok Artık
0
Yok Artık
Üzüldüm Üzüldüm
3
Üzüldüm
Beğendim Beğendim
6
Beğendim
Bayıldım Bayıldım
3
Bayıldım
Kızdım Kızdım
2
Kızdım

0 YORUM

İçerik Ekle
Kişilik Testi
Kişilik Testi İçin Ortaya Bir Şeyler Çıkartmak İster misin?
Bilgi Yarışması
Bilgi Yarışması Ekleyerek Diğer Kişilerle Yarışabilirsin
Anket
Anket Hazırlayarak Anketlerin Oylansın
Liste
Klasik İnternet Listesi Oluştur
Liste Aç
Submit your own item and vote up for the best submission
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo or Vine Videosu Ekle
Müzik
Soundcloud or Mixcloud Müzikleri Ekle
Gif
GIF format