Daha yavaş internet bağlantısı olan gelişmekte olan ülkelerdeki mobil kullanıcıların Chrome’u indirmeleri ya da Safari’ye gitmeleri gerekmiyor. Uygun olarak adlandırılan uygulama, Amazon’dan meydana çıkan en yeni ürün ve bilhassa pazarlar amacıyla sarfedilen bir Android internet tarayıcısıdır. Google Play’de, programın tam adı “İnternet: Hızlı, özel ve özel” ve “rekabetten daha hafif” olacağını vaat ediyor.

Şu anda, sadece Hindistan’da kullanabilmek mümkündür ve Android 5.0 ya da daha ileri sürümlerini çalıştıracak cihazlar amacıyla gereklidir. Diğer çoğu “lite” programları gibi (Facebook Lite, YouTube Go) uygulama, 2MB’den daha az yer kaplıyor. Bunu, AppFigures’ten gelen bir rapora göre, 21MB’lık bir kısmı kaplayan Chrome’a ya da 19,9 MB’a gereksinim duyan Firefox’la karşılaştırılamaz. Uygulamanın aşırı derecede arındırılmış doğası, kullanıcılara, indirme işlemlerini tamamlamak amacıyla çok çok alan sağlar, aksi takdirde maliyetli ve vakit alıcı olabilir.

Üstelik İnternet, saklı olduğunu iddia ediyor. Bu, tarama yapar iken ek izin istemediği ve başka çoğu tarayıcı gibi bilgiler toplayamadığı manasına geliyor. Buna ek olarak, Internet kullanıcıların özel sekmeleri açmasına, hem de kullanıcı saklılığına izin verir.


Sizin Tepkiniz Nedir?

Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
2
Sesli Güldüm
Yok Artık Yok Artık
0
Yok Artık
Üzüldüm Üzüldüm
2
Üzüldüm
Beğendim Beğendim
1
Beğendim
Bayıldım Bayıldım
1
Bayıldım
Kızdım Kızdım
2
Kızdım
mustafa

ÇAYLAK

0 YORUM

İçerik Ekle
Kişilik Testi
Kişilik Testi İçin Ortaya Bir Şeyler Çıkartmak İster misin?
Bilgi Yarışması
Bilgi Yarışması Ekleyerek Diğer Kişilerle Yarışabilirsin
Anket
Anket Hazırlayarak Anketlerin Oylansın
Liste
Klasik İnternet Listesi Oluştur
Liste Aç
Submit your own item and vote up for the best submission
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo or Vine Videosu Ekle
Müzik
Soundcloud or Mixcloud Müzikleri Ekle
Gif
GIF format