Dijital yayınların kendini yavaş yavaş fark ettirmeye başladığı bu günlerde, bir internet dizisi daha 16 Haziran Cuma günü izleyicisi ile buluştu. Sadece Youtube üzerinden izlenebilen yeni Dizi; “Yara Bandı“, ilk bölümü ile 220.000’den fazla izleyici ile buluştu ve dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Hadi gelin şimdi dizinin konusuna da şöyle bir bakalım.

Dizide SercanEmre ve Gökhan olmak üzere 3 ana karakter var. Bu 3 karakter de hayatlarının her anını beraber geçirmiş, birlikte yaşayan yakın arkadaşlar. Karakterlerden Emre, hikayesini sevdiği kişinin fotoğrafını ücretsiz çeken bir fotoğrafçı. Gökhan, önce kendini tedavi etmeye çalışan psikiyatr. Sercan ise “Yenilmek yok!” sözünü aklından çıkaramayan bir dövüşçü. Bu 3 adamı birbirine bağlayan en güçlü bağ ise hayatlarının aşklarından kopmuş olmaları. İşte bu 3 arkadaş, yaşadıklarına hırslanıyor ve hayattan intikam almak için sözleşiyorlar. Hatta bu intikam operasyonuna bir de isim veriyorlar; “Yara Bandı“…

Yapımcılığını Unite.ad‘nin üstlendiği dizinin senaryosu, kurgusu ve yönetmenliği Sercan Kılınç‘a ait. oyuncu kadrosunda ise yine Sercan KılınçEmre KeskinGökhan Yıldırım ve Sergen Deveci‘yi görüyoruz. Yürütücü Yapımcı olarak Arman Acar ve Burak Ulutaş karşımıza çıkıyor. Naz Altınbaş ise dizinin genel koordinatörü. Tabi stylingi de unutmamak gerek, dizinin stylingini de Emre Keskin yapıyor.

Dizinin fragmanlarından birini hemen aşağıda bulabilir, yeni bölüm yayınlandığında ilk önce haberdar olup izlemek isterseniz de Yara Bandı YouTube kanalına abone olabilirsiniz.


Sizin Tepkiniz Nedir?

Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
0
Sesli Güldüm
Yok Artık Yok Artık
0
Yok Artık
Üzüldüm Üzüldüm
1
Üzüldüm
Beğendim Beğendim
4
Beğendim
Bayıldım Bayıldım
0
Bayıldım
Kızdım Kızdım
0
Kızdım

0 YORUM

İçerik Ekle
Kişilik Testi
Kişilik Testi İçin Ortaya Bir Şeyler Çıkartmak İster misin?
Bilgi Yarışması
Bilgi Yarışması Ekleyerek Diğer Kişilerle Yarışabilirsin
Anket
Anket Hazırlayarak Anketlerin Oylansın
Liste
Klasik İnternet Listesi Oluştur
Liste Aç
Submit your own item and vote up for the best submission
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo or Vine Videosu Ekle
Müzik
Soundcloud or Mixcloud Müzikleri Ekle
Gif
GIF format