1-Kim Milyoner?

Bu uygulama tamı tamına 2 milyon kullanıcıya ulaşmış durumda ve her geçen gün de büyümeyi sürdürüyor. Siz de bu devasa gruba katılmak istiyorsanız buradaki Kim Milyoner indirme linkinden oyunu ücretsiz olarak edinebilirsiniz.

Bir Türk geliştirici tarafından üretilip; türünde önder bir oyun olarak piyasaya girdi. Daha sonradan taklitleri çıksa da hiçbiri Kim Milyoner?’in indirme sayılarına ulaşamadı.

2-Trivia Crack

Dünya genelinde çok ses getirmiş bir uygulamayla devam ediyoruz. Çok ses getirmekten kastımız ne peki? Bu oyun toplamda 100 milyondan fazla indirilerek alanında bir rekor kırdı. Size sunduğu imkan ile arkadaşlarınız arasında turnuvalar düzenleyip kimin genel kültürü daha iyi görebilirsiniz. On binlerce sorunun yer aldığı oyunda aynı sorularla karşılaşma riskiniz oldukça düşük.

Trivia Crack oyununu indirmek için linke tıklamanız yeterli.

3-Bilgi Yarışı

Magazin, spor, edebiyat, sinema ve birçok alanda genel kültür sorularını içinde barındıran bir bilgi yarışmasıyla karşı karşıyayız. Kullanıcıları tarafından oldukça pozitif yorumlar alan bu uygulamayı indirip denemenizi tavsiye ediyoruz.

4-Bil ve Fethet

Bil ve Fethet, bilgi oyunlarına yeni bir bakış açısı getirdi. Hem arkadaşlarınızla hem de tanımadığınız diğer kullanıcılarla oynayabileceğiniz bu uygulamada amacınız rakiplerinizi yenerek topraklarınızı genişletmek. Oyun toplamda 1 milyondan fazla kullanıcıya ulaşmış durumda genel kültürünüze güveniyorsanız onlardan biri de siz olabilirsiniz.

Arkadaşlarınızı yenip daha çok bölgeyi fethedebilecek misiniz?

5-Çarkıfelek

Deli dolu hareketleri ile Mehmet Ali Erbil’in hayatımıza soktuğu yarışma programı Çarkıfelek’i Türkiye’de izlemeyen yoktur. Tam olarak bir bilgi yarışması sayılmasa; sorulan sorular genel kültür soruları olarak dikkatimizi çekiyor. Çarkıfelek’i de bu linkten indirebilirsiniz.

Oyun HD grafikler sunarak yüksek çözünürlüklü telefonlarda da oldukça iyi görünüyor.


Sizin Tepkiniz Nedir?

Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
0
Sesli Güldüm
Yok Artık Yok Artık
0
Yok Artık
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Bayıldım Bayıldım
0
Bayıldım
Kızdım Kızdım
0
Kızdım

0 YORUM

İçerik Ekle
Kişilik Testi
Kişilik Testi İçin Ortaya Bir Şeyler Çıkartmak İster misin?
Bilgi Yarışması
Bilgi Yarışması Ekleyerek Diğer Kişilerle Yarışabilirsin
Anket
Anket Hazırlayarak Anketlerin Oylansın
Liste
Klasik İnternet Listesi Oluştur
Liste Aç
Submit your own item and vote up for the best submission
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo or Vine Videosu Ekle
Müzik
Soundcloud or Mixcloud Müzikleri Ekle
Gif
GIF format