Bugünküde çoğu elektronik alet bulunuyor ve bunların yanı sıra günden güne bu gibi aygıtlar artmaktadır. Her gün bir yenisi eklenen bu elektronik aygıtların insanlar üstünde olumlu etkisi olup, insanın günlük hayatlarını kolaylaştırmayı sağlamaktadır. Böylesine teknolojik aygıtların sağladıkları kolaylıkların yanı sıra çoğu da zararları bulunuyordır.Elektronik aygıt dendiğinde yaşamımızın kolaylaştırılmasını gerçekleştiren insan üretimi aygıtlar akla gelir ve bu aygıtların çoğu zararını biz insanlar olarak hiç ilgi etmeden kullanmaktayız. En çok işe yarayan elektronik aygıtların bile verebileceği zararlar herkesi şaşırtmaktadır. İnsana olumsuz yönde çoğu zarar veren bu aygıtlar her daim denetim altına alınmakta ve her vakit amacıyla onları denetlemeye yönelik çalışmalar yapılmaktadır.

Günlük yaşamımızın esas lüzumsinimleri arasında yer almaya kadar gelen bu elektronik aygıtlar amacıyla hal son derece karışık bir vaziyet alarak günden güne kullanımları artmakta ve daha çoğu insanın yaşamını kolaylaştırmaya çalışmaktadır. Geçtiğimiz her gün bir yenisi eklenen bu elektronik aygıtların tehlikede bulunduğu da doğrudur. Bu vakte kadar kullandığımız aygıtları şayet ki kullanım koşullarına göre kullanmayıp nizami olmayan bir biçimde kullanırsak hem kendimizi hem de elektronik aygıtların tehlikeye girmesini sağlarız. Bugünkü insanlarının en çok tercih edilen taraflarından bir tanesi de yaşamı basitleştirmek amacıyla gerçekleştirdikleri deneyler neticesinde buluş ettikleri bu aygıtlardır.

Bu elektronik aygıtların lüzum insan yaşamını lüzumse teknolojik anlamda kullanım pratikliğini koruyabilmesi ve yaşamımızın düzene binmesi amacıyla kullanırsak şayet hiç bir tehlike kalmaz. Hem kendimize hem de bu elektronik aygıtların tüketimi konusu ile ilgili hep ilgi etmeliyiz aynı vakitte hem kendi yaşamımızı koruruz ve bu sayede yaşamımızı basitleştiren bu aygıtların da korumasını sağlamış oluruz. Güzel bir şekilde oluşturulan incelemeler neticesinde ise insanların hayatlarının konumunu makinelerin alacağı tamamıyla hatalı bir varsayımdır.


Sizin Tepkiniz Nedir?

Beğenmedim Beğenmedim
2
Beğenmedim
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
2
Sesli Güldüm
Yok Artık Yok Artık
0
Yok Artık
Üzüldüm Üzüldüm
2
Üzüldüm
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Bayıldım Bayıldım
1
Bayıldım
Kızdım Kızdım
0
Kızdım
mustafa

ÇAYLAK

0 YORUM

İçerik Ekle
Kişilik Testi
Kişilik Testi İçin Ortaya Bir Şeyler Çıkartmak İster misin?
Bilgi Yarışması
Bilgi Yarışması Ekleyerek Diğer Kişilerle Yarışabilirsin
Anket
Anket Hazırlayarak Anketlerin Oylansın
Liste
Klasik İnternet Listesi Oluştur
Liste Aç
Submit your own item and vote up for the best submission
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo or Vine Videosu Ekle
Müzik
Soundcloud or Mixcloud Müzikleri Ekle
Gif
GIF format