Eminem'in Yakında Çıkacak Olan Albümü "Revival" İnternete Sızdırıldı

Rap yıldızı Eminem, yakın zamanda Revival isimli bir albüm ile müziğe geri döneceğini açıklamıştı, ancak albümü lansmandan önce internete sızdırıldı.

Eminem’in müzik listelerine geri dönüş yapması için hala bir gün olmasına rağmen albümdeki şarkılar sızdırıldı. Revival’ın sızdırılmasında en çok ilgi çeken olay ise albümün sızması ile ilgili kötü yorumların bulunmaması oldu. Bazı kişiler albümün dandik olduğunu bile söylese de iyi yorumlar da vardı. Albüm internete sızdırıldıktan kısa bir süre sonra kaldırılmış olsa da bu Eminem hayranlarını şarkıları dinlemekten alıkoyamadı ve birçok kişi de albümü beğenmedi.

Eminem’in Revival ismi ile çıkartacağı albüm daha önce 2009’da çıkardığı Relapse ve 2010’da çıkardığı Recovery ile birlikte albüm üçlemesi oluşturacak. Revival, ünlü rap yıldızının 2013’te çıkardığı The Marshall Mathers LP 2 isimli albümünden sonra çıkaracağı ilk albüm olacak. Hayranları tarafından merakla beklenen albümde yer alan River isimli bir parçada Ed Sheeran da rapçiye eşlik edecek.

Ed, Eminem ile olan şarkısı hakkında şöyle söyledi: “Bunu uzun bir zaman boyunca sır olarak sakladım, ancak artık duyurulduğuna göre hepinize söleyebilirim. 15 Aralık’ta çıkacak olan Eminem’in yeni albümü Revival için onunla bir şarkı yaptım. O, benim şarkı yazmaya başlama sebeplerimden birisi ve onunla çalışmak gerçekten keyif verici. Şarkının adı River, umarım beğenirsiniz.”

 


Sizin Tepkiniz Nedir?

Beğenmedim Beğenmedim
6
Beğenmedim
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
3
Sesli Güldüm
Yok Artık Yok Artık
4
Yok Artık
Üzüldüm Üzüldüm
4
Üzüldüm
Beğendim Beğendim
27
Beğendim
Bayıldım Bayıldım
5
Bayıldım
Kızdım Kızdım
9
Kızdım

0 YORUM

İçerik Ekle
Kişilik Testi
Kişilik Testi İçin Ortaya Bir Şeyler Çıkartmak İster misin?
Bilgi Yarışması
Bilgi Yarışması Ekleyerek Diğer Kişilerle Yarışabilirsin
Anket
Anket Hazırlayarak Anketlerin Oylansın
Liste
Klasik İnternet Listesi Oluştur
Liste Aç
Submit your own item and vote up for the best submission
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo or Vine Videosu Ekle
Müzik
Soundcloud or Mixcloud Müzikleri Ekle
Gif
GIF format