Gül Çayı

Zayıflama çayı - gül çayı

Gül çayı, birkaç gül yaprağını kaynar suya atıp birkaç dakika demlenmesini bekledikten sonra içime hazırdır. Gül çayı kabızlık problemlerini azaltmak için çok faydalı bir içecektir. Kabızlık mide şişkinliğine ve hazımsızlığa neden olacağından bu sorunu çözecektir. Gül çayları vücut toksinlerini temizler, cilde parlaklık katar ve kilo vermeye yardımcı olur.

Yeşil Çay

Zayıflama çayı - yeşil çay

 

Diyet yapıyorsanız sabah yeşil çayınızı içmelisiniz. Yeşil çay vücudun metabolizmasını arttıran kimyasallara sahiptir. Metabolizmanın artması vücutta ekstra aldığı kiloları vermenize yardımcı olur.

Yeni Nesil Zayıflama Çayı: Oolong Çayı

Zayıflama çayı - Oolong çayı

Oolong çayı, diğer çaylara kıyasla daha iyi etkiye sahiptir. Kilo vermek için gayet etkilidir. Obeziteye karşı kesin düşmandır. Bu nedenle, aşırı kilolu veya obez olan insanlar için oolong çayı kesinlikle önerilir. Yağ yakımını artırır ve vücuttaki kolesterol seviyesini düşürür. Oolong çayının özelliklerini kullanması için 20-30 dakika kaynatılması gerekir. Kilo vermek için her gün içilmelidir.

Sütlü Çay

Sütlü zayıflama çayı

Şekersiz ve yağsız süt ile yapılan sütlü çaylar, kilo vermek için iyi bir seçenektir. Açlık isteğini azaltmaya yardımcı olur ve iştah üzerinde kontrol sağlar. Sütlü çaylar, kilo vermeye yardımcı olan zayıflama çayları arasında iyi bir seçenektir.

Siyah Çay

Zayıflama çayı - siyah çay

Limonla birlikte kullanıldığında detoks etkisi yaratacaktır. Limonlu siyah çay, vücuttaki enerji seviyesini artırır. Ayrıca toksinleri vücuttan atmaya yardımcı olur. Limonlu siyah çay, kilo vermeye yardımcı olan çay listesine eklenebilir. Siyah çay da sindirim ve vücudun tüm sistemlerini temizlemeye yardımcı olur.


Sizin Tepkiniz Nedir?

Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
0
Sesli Güldüm
Yok Artık Yok Artık
0
Yok Artık
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Bayıldım Bayıldım
0
Bayıldım
Kızdım Kızdım
0
Kızdım

0 YORUM

İçerik Ekle
Kişilik Testi
Kişilik Testi İçin Ortaya Bir Şeyler Çıkartmak İster misin?
Bilgi Yarışması
Bilgi Yarışması Ekleyerek Diğer Kişilerle Yarışabilirsin
Anket
Anket Hazırlayarak Anketlerin Oylansın
Liste
Klasik İnternet Listesi Oluştur
Liste Aç
Submit your own item and vote up for the best submission
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo or Vine Videosu Ekle
Müzik
Soundcloud or Mixcloud Müzikleri Ekle
Gif
GIF format