iPhone X çıktığından bu yana gereksiz bir şekilde sayısız Android üreticisi, ekrana çentik getirdi. Elbette bu çentiğin içi iPhone X’daki kadar gelişmiş sensörlerle ve yüz tanıma teknolojisi için çalışan kızıl ötesi alıcılarla dolu değildi. Şirketler, bunu bir moda haline getirmek istediler. 

LG’nin yıllardır hop oraya hop buraya geçtiği tasarım çizgisi, G serisinin en büyük başarısızlık nedenlerinden birisi. Telefonların kendilerine has bir kimliği hala yok. Şirket bir kıvrımlı ekran, bir modüler telefon, bir çerçevesiz ekran derken hepimizi şaşırtıyor. G7 hakkındaki detayları beklediğimiz şu günlerde şirketin, bu kez de iPhone X çentiğini uyarlayacağı söylendi. Hatta bu söylenti, son sızıntılardan hareketle yapılan aşağıdaki görüntülerle doğrulandı. 

Piyasada 20’den fazla çentikli ekrana sahip telefon var. Bu sebeple kullanıcılar, LG'den bu telefonların performans çizgisini üst düzeye çıkartacak bir model beklemekte haklılar. 

Fabrikadaki CAD çizimlerinin sızdırılması ve üç boyutlu olarak tasarlanması yoluyla elde edilen bu videoyla bir çentikli amiral gemisi daha göreceğimiz kesinleşti gibi. Cihazın kamera yününden bazı yenilikler içereceği ve 360 derece görüntüle işine uygun teknolojilerle geleceği söyleniyor. Öte yandan teknik özelliklerinin, piyasadaki en sağlam rakip olan Galaxy S9 ve Huawei P20 ile rekabete uygun olacağını düşünüyoruz.


Sizin Tepkiniz Nedir?

Beğenmedim Beğenmedim
2
Beğenmedim
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
0
Sesli Güldüm
Yok Artık Yok Artık
1
Yok Artık
Üzüldüm Üzüldüm
2
Üzüldüm
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Bayıldım Bayıldım
0
Bayıldım
Kızdım Kızdım
1
Kızdım

0 YORUM

İçerik Ekle
Kişilik Testi
Kişilik Testi İçin Ortaya Bir Şeyler Çıkartmak İster misin?
Bilgi Yarışması
Bilgi Yarışması Ekleyerek Diğer Kişilerle Yarışabilirsin
Anket
Anket Hazırlayarak Anketlerin Oylansın
Liste
Klasik İnternet Listesi Oluştur
Liste Aç
Submit your own item and vote up for the best submission
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo or Vine Videosu Ekle
Müzik
Soundcloud or Mixcloud Müzikleri Ekle
Gif
GIF format