Media Player Classic 1.7.13 Sürümüne Güncellendi

MPC-HC 11 yıllık bir proje olarak açıklandı ve belki 11 yıl sonra yeni bir güncellemenin gelmeyeceği ihtimalinin de olduğu açıklandı

Media Player Classic – Ev Sineması 1.7.13 sürümüne güncellendi. MPC minimalist bir arayüze sahip, hafif ve basit bir video oynatıcı olarak karşımıza çıkıyor. Değişiklik günlüğü, kitaplıklardaki güncellemeleri, altyazı URL’lerini kopyalamak için bir bağlam menüsü ve yüksek DPI ekranlarındaki MediaInfo özellikleri sekmesinin doğru ölçeklendirilmesine yönelik bir düzeltmeyi not eder. Güncellemeyi dikkate değer kılan şey, geliştiricilerin muhtemelen popüler video oynatma yazılımının alması muhtemel son güncelleme olacağını duyurdular.

Proje geliştiricilerin eksikliği yüzünden sızıyor. Projede kalan dört etkin geliştirici var, yalnızca bir tanesi aslında kod üzerinde çalışıyor. Herhangi bir geliştirici projeye katkıda bulunmak ve MPC üzerinde çalışmaya devam etmek isterse, proje yöneticisine GitHub ve Twitter‘dan ulaşılabilir. Yeni geliştirici gelmezse, MPC yolunun sonu olur.

Proje yöneticisi XhmikosR yama notlarında “Her şey sona eriyor ve hayat devam ediyor” diye yazıyor. ”Bu güzel bir yolculuktu ve ben şahsen oldukça bu yazıyı yazmak zorunda kalmış olarak yaşıyorum. Bunca yıl katkıda bulunan herkese teşekkürler; Unutmayın, MPC-HC 11 yıllık bir projedir ve devamı muhtemelen gelmeyecektir. “ dedi.

Kaynak: tech.firstpost.com


Sizin Tepkiniz Nedir?

Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
0
Sesli Güldüm
Yok Artık Yok Artık
1
Yok Artık
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Bayıldım Bayıldım
0
Bayıldım
Kızdım Kızdım
0
Kızdım

0 YORUM

İçerik Ekle
Kişilik Testi
Kişilik Testi İçin Ortaya Bir Şeyler Çıkartmak İster misin?
Bilgi Yarışması
Bilgi Yarışması Ekleyerek Diğer Kişilerle Yarışabilirsin
Anket
Anket Hazırlayarak Anketlerin Oylansın
Liste
Klasik İnternet Listesi Oluştur
Liste Aç
Submit your own item and vote up for the best submission
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo or Vine Videosu Ekle
Müzik
Soundcloud or Mixcloud Müzikleri Ekle
Gif
GIF format