Mel Gibson Malibu'daki Malikanesini 13.4 Milyon Sterline Satışa Çıkarıyor

Dünyanın en başarılı erkek oyuncuları arasında olan film yıldızı Mel Gibson Malibu’da yer alan malikanesini yaklaşık 13.4 Milyon Sterline satacak.

Dünyanın en başarılı film starları arasında gösterilen ve sayısız filmde oynayan usta oyuncu Mel Gibson, Malibu’da yer alan dev malikanesini satışa çıkardığını duyurdu. Oldukça ilginç bir tasarıma sahip olan bu malikanenin satışa çıkış fiyatı ise 13.4 Milyon Sterlin olarak açıklandı. Eski bir mimari yapıya sahip olan bu aşırı lüks malikane 5.5 dönümlük bir arazinin üzerine yerleştirildi. Dünyanın gözlerini kırpmadan izlediği birçok filmde başrol oyunucusu olarak karşımıza çıkan Mel Gibson bu malikaneyi neden sattığını açıklamadı.

Malibu’nun en lüks malikaneleri arasında gösterilen Mel Gibson’a ait bu yer Pasifik Okyanusuna bakıyor ve eşsiz bir manzaraya sahip olduğu söylenebilir. Malikanede 5 yataklı oda, 5 banyolu ana odanın Braveheart filminden ilham alınarak tasarlanmış tuğlalar ve döşemeler bulunuyor. Ayrıca malikanede dev taştan şömineler yer almakta.

Mel Gibson tarafından tasarlanan bu evde eski çağlardan esintiler bulmak mümkün. Şimdi magazin dünyası bu aşırı lüks malikaneyi alacak zengin kişiyi beklemeye başladı. Mel Gibson ise bu malikaneden çok ciddi bir para elde edecek.

 

Kaynak: mirror.co.uk

Sizin Tepkiniz Nedir?

Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
0
Sesli Güldüm
Yok Artık Yok Artık
0
Yok Artık
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Bayıldım Bayıldım
0
Bayıldım
Kızdım Kızdım
0
Kızdım

0 YORUM

İçerik Ekle
Kişilik Testi
Kişilik Testi İçin Ortaya Bir Şeyler Çıkartmak İster misin?
Bilgi Yarışması
Bilgi Yarışması Ekleyerek Diğer Kişilerle Yarışabilirsin
Anket
Anket Hazırlayarak Anketlerin Oylansın
Liste
Klasik İnternet Listesi Oluştur
Liste Aç
Submit your own item and vote up for the best submission
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo or Vine Videosu Ekle
Müzik
Soundcloud or Mixcloud Müzikleri Ekle
Gif
GIF format