Bu sene yeni amiral gemi kalitesine eş olarak duyurulan OnePlus 6 cihazı için Android P işletim sisteminin kullanıcılarına temin edileceğinin haberi yapılmıştı. OnePlus firması haberini yaptığı işletim sistemi vaadini yerine getirdi ve kullanıcılarına beta sürüm olarak Android P ROM‘unu sundu.

Merakla beklenen cihaz 6.3 inç ebatlarında çentikli bir ekranla kullanıcısını karşılayacak olan OnePlus 6 cihazı işlemci olarak Snapdragon 845 modelini bünyesinde barındırıyor. Kullanıcının isteğine bağlı olarak tercih edebileceği 6 – 8 GB RAM ve 64 – 128 GB veri saklama alanı yer alacak olan OnePlus 6 cihazında 16 ve 20 megapiksel olmakla birlikte iki adet arka kamera yer almakta.

One Plus 6 cihazında Android P sistemi

22 Mayıs tarihinde meraklılarına sunulacak olan cihaza sahip olur olmaz Android P işletim sistemi tecrübesi yaşamak isteyen kullanıcılar sunulan ilgili linkte gerekli ROM‘u indirip yükleyebilirler.

Fakat bununla birlikte kullanıcılara bir de kötü haber veriliyor. Cihazı 4G veri hattı üstünden ses ileterek daha kaliteli iletişim kurulmasına imkân sağlayan VoLTE ve yüz kilit alt yapısı bu ROM’u yükleyerek Android P işletim sistemi sürümünü beta olarak deneyen kullanıcılarda çalışmayacak.


Sizin Tepkiniz Nedir?

Beğenmedim Beğenmedim
2
Beğenmedim
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
2
Sesli Güldüm
Yok Artık Yok Artık
2
Yok Artık
Üzüldüm Üzüldüm
1
Üzüldüm
Beğendim Beğendim
1
Beğendim
Bayıldım Bayıldım
4
Bayıldım
Kızdım Kızdım
1
Kızdım
destan

ÇAYLAK

0 YORUM

İçerik Ekle
Kişilik Testi
Kişilik Testi İçin Ortaya Bir Şeyler Çıkartmak İster misin?
Bilgi Yarışması
Bilgi Yarışması Ekleyerek Diğer Kişilerle Yarışabilirsin
Anket
Anket Hazırlayarak Anketlerin Oylansın
Liste
Klasik İnternet Listesi Oluştur
Liste Aç
Submit your own item and vote up for the best submission
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo or Vine Videosu Ekle
Müzik
Soundcloud or Mixcloud Müzikleri Ekle
Gif
GIF format