PS4’ün gün geçtikçe modası geçmeye başlıyor. Kullanıcılar yavaş yavaş PS5 amacıyla heyecanlanmaya başladı. Aynı PS3 den PS4 de geçiş esnasındaki gibi. Birçok birey bundan sonra PS4 ün modası geçtiğini PS5 in Sony ekibi biran evvelce çıkartması gerekliliğini belirtti. Sony yakın vakitte PS5 aygıtını yaşama sürebileceği bekleniliyor. PS5 çıkmasına yakın çoğu bilhassari de sızdırıldı. Sony bu konsolu dünyada gelmiş işlemiş en iyi oyun canavarı aygıtı olabileceği belirtiliyor.İlk olarak sızan haberler arasında çıkış tarihi belirtilmiştir. Bazı söylentiler göre PS5 tasarlanmış ve birtakım geliştiricilere dağıtıldığı yönünde. Oyunculara göre PS5 şuanda tamamıyla çıktığı ve 2019 senesini bekledikleri o tarihte tanıtılma olsılığı olduğunu. PlayStation her 5 ve 6 senede bir oyun konsolu çıkardığı amacıyla 2019 da bu oyun canavarının çıkacağı ön görü ediliyor. Hem de Sony ekibinin yaptığı bildirimde 2019 da çok değişik bir dönemle karşı karşıya olacağı belirtildi. Bu demek oluyor ki Sony bu PS5 üzerine çok yoğunlaşmış ve son 10 senede çıkan en güzel ve dünyada 1 inçi konumda yer alacağı söyleniliyor.

Ps5 hangi oyunlara sahip olacak ve ne gibi fiyata çıkar?
Tahminlere göre Sony ekibi gene fiyat aralığını bozmayacaktır. Geçtiğimiz senelerde Sony 4 399 dolara çıkmıştı. Sony PS5 de 399 dolar arası çıkacağı ön görü ediliyor. PS3 de oluşturulan hatanın genelanmayacağı çoğu birey yönünden belirtiliyor. O dönemde Sony 499 dolara çıkarmıştı PS3 ve son derece pişman olmuştu. Ülkemizde ise ön görüi 2000 TL arası olacağı ön görü ediliyor.
Psp 5 bugünümüzde tüm oyunları içersinde barındırabileceği ön görü ediliyor. Çıkacak ve çıkmış olan tüm yeni oyunlar amacıyla uzmanlara göre Psp 5 sorun çekmeyeceğini ve bu tür oyunlar dahil daha çoğu oyunlarında içersinde barındırabileceği belirtildi. Fifa, Battlefield, Call of Duty, Final Fantasy 7 Remake, Ghost of Tsushima ve Hideo Kojima gibi oyun isimlerde bu sıralamaya dahil.

PS5 Geri Uyumluluk Desteği Ve Sistem Özellikleri
Sony ekibi PS4 de oluşturulan sorunları gene düşmemek adına PS5 i son derece geç çıktığını çoğu birey yönünden ön görü ediliyor. Hem de Sony yeni çıkaracağı aygıtı Xbox One X’i kesinlikle geçmesi gerekmektedir. Aksi halda şirket PS5 ile ilgili büyük bir hayal kırıklığına uğrayabilir. PS5 sızdırılan bilhassarine göre Sony yeni çıkaracağı aygıtı son derece kuvvetli olacağı söyleniliyor. Hem de 4K ve temassız oyun bilhassari gelebileceği söylenen başka bilhassa arasında.
Xbox One X amacıyla son derece iyi geri uyumluluk adımlar atıldı. Birçok eski oyunlar yeni konsolda oynanılacak gibi pek çok bilhassar geldi. Bu bilhassarin yanı sıra Xbox ekibi grafik konusu ile ilgili da çoğu yenilikle getirdi. Bu hal çoğu oyuncular yönünden beğenildi. Sony de bu gibi bilhassarin daha ilerlemiş versiyonu ile çıkabileceği ön görü ediliyor. Bazı oyunculara göre Sony yeni çıkaracağı aygıt Xbox dan daha çok sevileceği söyleniliyor.

Playstation 5 Tahmini Görselleridir ( Resmi Değildir )


Sizin Tepkiniz Nedir?

Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
1
Sesli Güldüm
Yok Artık Yok Artık
0
Yok Artık
Üzüldüm Üzüldüm
2
Üzüldüm
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Bayıldım Bayıldım
0
Bayıldım
Kızdım Kızdım
3
Kızdım
mustafa

ÇAYLAK

0 YORUM

İçerik Ekle
Kişilik Testi
Kişilik Testi İçin Ortaya Bir Şeyler Çıkartmak İster misin?
Bilgi Yarışması
Bilgi Yarışması Ekleyerek Diğer Kişilerle Yarışabilirsin
Anket
Anket Hazırlayarak Anketlerin Oylansın
Liste
Klasik İnternet Listesi Oluştur
Liste Aç
Submit your own item and vote up for the best submission
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo or Vine Videosu Ekle
Müzik
Soundcloud or Mixcloud Müzikleri Ekle
Gif
GIF format