Mbappe’yi bir yıl bekleyip almanın ve kaybetme korkusunun yanı sıra Real Madrid bu oyuncuyu bir an önce almak için transfer rekoru kırabilir.

Marca gazetesi Real Madrid’in Monaco ile bu sezon başarılara imza atan ve şu an genç yaştaki en popüler oyuncu olan Mbappe’yi kaçırma korkusundan dolayı sözleşme bitiş tarihi yani gelecek sezon sonuna kadar beklemeyi tercih etmeyeceğini, hatta transfer bedeli rekorunu kırmayı da göze aldığını belirtti.

İspanyol yayını, Madrid’in Ocak ayında Manchester City’ye katılan Gabriel Jesus ile benzer bir duruma geldiğini ve James Rodriguez ve Alvaro Morata’nın yol açtığı ancak bu oyuncuların da takımdan her an ayrılabileceğinden dolayı Cristiano Ronaldo, Gareth Bale ve Karim Benzema ile rekabet etmek üzere Mbappe’yi getireceğini yazıyor.

Mbappe’yi 130 milyon Euro değerinde bulan Monaco, bu yaz satışın lehinde olmasına rağmen, bir yıl içinde Mbappe ile sözleşme imzalarsa bu bedel çok daha yüksek seviyelere çekilebilir üstelik Mbappe için teklif edilmesi beklenen maaş miktarı 6 ile 7 milyon dolar civarında olması bekleniyor.

Ancak kuşkusuz Mbappe performans düşüklüğü yaşarsa bir kez daha bu rakamlara bu genç oyuncuyu satamama riski de Monaco için ön görülen fikirlerden biri.

Kaynak: Espnfc.com

Sizin Tepkiniz Nedir?

Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
0
Sesli Güldüm
Yok Artık Yok Artık
0
Yok Artık
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Bayıldım Bayıldım
0
Bayıldım
Kızdım Kızdım
0
Kızdım

0 YORUM

İçerik Ekle
Kişilik Testi
Kişilik Testi İçin Ortaya Bir Şeyler Çıkartmak İster misin?
Bilgi Yarışması
Bilgi Yarışması Ekleyerek Diğer Kişilerle Yarışabilirsin
Anket
Anket Hazırlayarak Anketlerin Oylansın
Liste
Klasik İnternet Listesi Oluştur
Liste Aç
Submit your own item and vote up for the best submission
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo or Vine Videosu Ekle
Müzik
Soundcloud or Mixcloud Müzikleri Ekle
Gif
GIF format