1. 1 Dabbe Serisi


  Türk korku Sineması Denildiğinde ilk akla gelen bir Hasan Karacadağ klasiği film serisidir. Bazı bölümlerinde gerçek hayattan esinlenilmiştir.
 2. 2 Alamet-i Kıyamet


  Filmde 1999 Türkiye'de ve dünyanın geri kalan yerlerinde yaşanan korku dolu olaylar anlatılıyor. Hikayenin merkezinde ise yalnız yaşayan Elif adlı hamile bir kadın bulunuyor. 72 numaralı apartmanda bulunan tuhaf komşularıyla birlikte doğumu bekleyen Elif'in hayatı bir süre sonra karabasana dönecektir.
 3. 3 Büyü


  İkincisi şu sıralar sinemalarda gösterilen filmin ilki 2004 yapımı olup İpek Tuzcuoğlu, Özgü Namal, Okan Yalabık, Ece Uslu gibi oyuncular yer almıştır. türk sinemasındaki doğa üstü varlıklar devrini başlatan ilk film olma özelliği tasımaktadır.
 4. 4 Hannas: Karanlıkta Saklanan


  Uzmanlığını henüz tamamlamış bir psikolog olan Mert, dağın başında ıssız ve ilginç bir yerde bulunan bir hastanede göreve başlar. Çok zaman geçmeden, psikolog Mert, bu hastanedeki hastalarda bazı tuhaflıklar olduğunu fark eder. İlk hastası Esat Bey’deki tuhaflıklardan sonra, Muazzez Hanım’ın ürkütücü sessizliği ile endişeleri bir kat daha artan Mert, yaşanan garipliklerin nedenini anlamaya çalışırken hastaneye Elif adında yeni bir hasta gelir. Psikolog Mert’in Elif’e koyduğu ilk teşhis, Histerik Psikozdur ancak Elif kendisinin histeri krizleri geçirmediğini, görünmeyen bir varlığın ona musallat olduğunu iddia eder. Bir bilim insanı olan Mert, başlangıçta bunun mümkün olamayacağını düşünse de, kendisinin de olayların içine sürüklenmeye başlamasıyla fikri değişecektir.
 5. 5 Siccîn Serisi


  Üç filmden oluşan serinin ilk filmi 2014 te gösterime girmiş ve ilk haftasında 89 bin 203 kişi tarafından seyredilmiştir.
 6. 6 El-Cin


  Türk korku filmlerinin duyulan ismi Hasan Karacadağ'ın 2012 yılında Türk sinemasına armağan ettiği filmlerden bir tanesi
 7. 7 Azazil Serisi


  2014 yılında Azazil Düğüm çekilmiş gişe başarısından sonra 2015 yılında Azazik Büyü sinemalardaki yerini almıştır.
 8. 8 Azap


  Ayşin yeni mezun bir öğretmendir. Bir köye atanır ve internetten köy ile ilgili araştırma yaparken, geçmişte bu köyde cinlerle ilgili korkunç olaylar yaşandığını öğrenir.Ailesi ve arkadaşları onu vazgeçirmeyi deneseler de, Ayşin görev yeri olan köye gitmekte kararlıdır. Arkadaşlarının düzenlediği veda partisinde bir iddia sonucu cin çağırma ayinine katılan Ayşin’in hayatı bir daha asla eskisi gibi olmayacaktır.
 9. 9 Üç Harfliler Serisi


  Serinin ilk filmi 2010 yılında gösterime girmiş büyük beğeni kazanmıştır. Ardından 2015 te Üç Harfliler Habis ve 2016 da Üç Harfliler Karabüyü çekilmiştir.
 10. 10 Musallat Serisi


  Elif, karanlık geçmişiyle yüzleşmek üzere olan genç bir öğretmendir. Yaşadığı tüm sorunlar, gerçekte, hatırlanması mümkün olmayan bebeklik dönemindeki bir hatadan kaynaklanmaktadır. Yanlış zaman ve yerde yapılan, korkunç ve çözülmesi mümkün olmayan bir büyü, o büyük hatanın ta kendisidir.

Sizin Tepkiniz Nedir?

Beğenmedim Beğenmedim
1
Beğenmedim
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
0
Sesli Güldüm
Yok Artık Yok Artık
0
Yok Artık
Üzüldüm Üzüldüm
1
Üzüldüm
Beğendim Beğendim
2
Beğendim
Bayıldım Bayıldım
1
Bayıldım
Kızdım Kızdım
0
Kızdım

0 YORUM

İçerik Ekle
Kişilik Testi
Kişilik Testi İçin Ortaya Bir Şeyler Çıkartmak İster misin?
Bilgi Yarışması
Bilgi Yarışması Ekleyerek Diğer Kişilerle Yarışabilirsin
Anket
Anket Hazırlayarak Anketlerin Oylansın
Liste
Klasik İnternet Listesi Oluştur
Liste Aç
Submit your own item and vote up for the best submission
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo or Vine Videosu Ekle
Müzik
Soundcloud or Mixcloud Müzikleri Ekle
Gif
GIF format