26850335_370607716684579_2354858160256107401_o-2.jpg

90Pixel tarafından geliştirilen Plaka.io, trafikte kullanabileceğiniz en yenilikçi platform olarak AppStore ve Google Play’de ücretsiz olarak kullanıcıların hizmetine sunuldu. Kullanıcı deneyimi ön planda tutulan uygulamada, kolay kullanımı ve sade arayüzü sayesinde popüler bir uygulama olacak gibi duruyor.

Üyelik gerektirmeden kullanılabilen uygulama açıldığı zaman, karşımıza plaka sorgulama ekranı geliyor.  Bu aşamada yorum yapmak ya da yorumları görüntülemek istediğimiz plakayı giriyoruz. Sorgulama yapıldıktan sonra plakanın sayfasına girmiş oluyoruz. Plakanın daha önceden sisteme kayıt edilmesine gerek yoktur.

Artboard.png

Sorgulanan Plakanın sayfasında, yapılan yorumlar görülebilir, paylaşılabilir, yorum yapılabilir, fotoğraf eklenebilir ve Plakaya gelen yorumları takip etmek istenirse sağ üst köşede bulunan alarma basılı tutulması yeterli olacaktır. Bu şekilde Plakaya yorum yapıldığı zaman telefonunuza bildirim gelecektir.

Eğer uygunsuz ya da rahatsız edici içeriğe sahip bir yorum görülürse ilgili yorum rapor edilebilir. Uygulamanın dikkat çeken özelliklerinden bir tanesi de yapılan yorumların hangi kullanıcı tarafından yapıldığının görülmüyor olmasıdır. Böylece kullanıcı gizliliği tam anlamı ile sağlanmış oluyor.

Artboard2.png

Uygulamanın çıkış amacı; Sürücülere araç plakası üzerinden olumlu ya da olumsuz davranışları için söylenmek istenilenleri bir platform üzerinden ifade etme olanağı sağlamak.

Trafikte yapılan hataların düzeltilmesi açısından insanlara yol gösterici olabilecek türde olan plaka.io uygulaması ücretsiz bir uygulamadır. Siz de yapılan hataları bildirmek ve sürücüleri uyarmak istiyorsanız bu uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz. Android cihazlar için buradan, IOS cihazlar için buradan indirebilirsiniz.


Sizin Tepkiniz Nedir?

Beğenmedim Beğenmedim
2
Beğenmedim
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
1
Sesli Güldüm
Yok Artık Yok Artık
3
Yok Artık
Üzüldüm Üzüldüm
4
Üzüldüm
Beğendim Beğendim
7
Beğendim
Bayıldım Bayıldım
1
Bayıldım
Kızdım Kızdım
2
Kızdım

0 YORUM

İçerik Ekle
Kişilik Testi
Kişilik Testi İçin Ortaya Bir Şeyler Çıkartmak İster misin?
Bilgi Yarışması
Bilgi Yarışması Ekleyerek Diğer Kişilerle Yarışabilirsin
Anket
Anket Hazırlayarak Anketlerin Oylansın
Liste
Klasik İnternet Listesi Oluştur
Liste Aç
Submit your own item and vote up for the best submission
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo or Vine Videosu Ekle
Müzik
Soundcloud or Mixcloud Müzikleri Ekle
Gif
GIF format