WhatsApp
WhatsApp

Mesela kız arkadaşına yönelik bir mesajı yanlışlıkla WhatsApp’taki bir başkasına gönderirsen, sakin ol. Hatalı yönlendirilmiş mesajları iptal etmek için 5 dakika içerisinde geri çağırıp silme imkanına sahip olacaksın.

Dünyanın en çok kullanılan uygulamaları arasında olan ve aylık 1 milyarı geçen bir kullanıcı kitlesine sahip olan Whatsapp uygulamasına yeni bir özellik geliyor. Bu özellikle birçok kullanıcının ihtiyacı olan ve giderilmesi gereken bir sorunu ortadan kaldıracak. Whatsapp yayınlayacağı “2.17.30+” sürümünde kullanıcılara Recall özelliği getireceği iddia edildi. Bu özellik sayesinde bir kullanıcı yanlış kişiye yolladığı bir mesajı 5 dakika içerisinde geri çağırabilme hakkına sahip olabilecek.

WABetaInfo tarafından yapılan bir habere göre Whatsapp yeni getireceği “2.17.30+” sürümünde kullanıcılara yeniden çağırabilme özelliği getirecek. Örneğin sevgiliniz için hazırladığınız bir mesajı başka birine yolladığınızda Recall özelliğini seçtiğinizde bir pencere ekrana gelecek ve mesajı yeniden çağırıp istediğiniz kullanıcıya yollama imkanına sahip olabileceksiniz.

dünya çapında 50’den farklı dile destek sunan ayrıca aylık 1.2 milyar aktif kullanıcıya sahip olan Whatsapp bu özelliği hayata geçirirse birçok kullanıcının önemli bir sorununu ortadan kaldırmış olacak.

 

KAYNAK: tech.firstpost.com

Sizin Tepkiniz Nedir?

Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
2
Sesli Güldüm
Yok Artık Yok Artık
1
Yok Artık
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Beğendim Beğendim
1
Beğendim
Bayıldım Bayıldım
0
Bayıldım
Kızdım Kızdım
0
Kızdım

0 YORUM

İçerik Ekle
Kişilik Testi
Kişilik Testi İçin Ortaya Bir Şeyler Çıkartmak İster misin?
Bilgi Yarışması
Bilgi Yarışması Ekleyerek Diğer Kişilerle Yarışabilirsin
Anket
Anket Hazırlayarak Anketlerin Oylansın
Liste
Klasik İnternet Listesi Oluştur
Liste Aç
Submit your own item and vote up for the best submission
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo or Vine Videosu Ekle
Müzik
Soundcloud or Mixcloud Müzikleri Ekle
Gif
GIF format