Kariyerine henüz 4 yıl önce Vine çekerek başlayan 20 yaşındaki genç Paul daha sonra YouTube’da yayınlar yapmaya başladı. Şuan 12 milyon abonesi bulunan gencin milyonlarca dolar kazandığı tahmin ediliyor. Nitekim Paul 6.9 milyon dolara şahsi bir malikane sahibi.  Paul yeni bir videoda bu evi, sosyal medya yıldızları için yönetim şirketi olan Team 10'daki arkadaşlarıyla paylaşacağını belirtti. Paul ayrıca Disney Channel'ın "Bizaardvark" programında hareket ederek sosyal medya kişilikleri için bir yönetim şirketi kurmuştu.  Satın aldığı malikanede 8 yatak odası, 10 banyo, spa, havuz ve soğutma odası bulunuyor. Genç YouTuber’ın satın aldığı bu malikane tüm dünyada gündem haline geldi bile.  Youtube platformu video içerik düzenleyerek izleyici kitlesini platforma çeken tüm kanallara reklam payı veriyor. Bu reklam payı ise bu son haberin ardından pekte hatırı sayılır bir gelir elde ettiği tüm dünyada görülmüş bulunuyor.

Dünyaca ünlü YouTuber yaptığı yayınlardan kazandığı 6.9 Milyon dolarla malikane satın aldı.

Dünyanın en büyük firmalarından bir tanesi olan Google’ın sahip olduğu YouTube platformu günümüzde dünyanın en büyük video platformu olarak biliniyor. Oldukça büyük olan bu platformun kendisine denk bir rakibi dahi bulunmuyor.

Son yıllarda YouTube’dan yayın yapanların sayısı bir hayli arttı. Nitekim bu yayın yapanların milyonlarca dolar kazandığı herkes tarafından bilinmekteydi. Son olarak ABD’nin en ünlü Youtuberlerından bir tanesi olan Jake Paul video yayımlayarak kazandığı 6.9 milyon dolar ile kendisine bir villa satın aldı.

Kariyerine henüz 4 yıl önce Vine çekerek başlayan 20 yaşındaki genç Paul daha sonra YouTube’da yayınlar yapmaya başladı. Şuan 12 milyon abonesi bulunan gencin milyonlarca dolar kazandığı tahmin ediliyor. Nitekim Paul 6.9 milyon dolara şahsi bir malikane sahibi.

Paul yeni bir videoda bu evi, sosyal medya yıldızları için yönetim şirketi olan Team 10’daki arkadaşlarıyla paylaşacağını belirtti. Paul ayrıca Disney Channel’ın “Bizaardvark” programında hareket ederek sosyal medya kişilikleri için bir yönetim şirketi kurmuştu.

YouTube'dan Kazandığı Parayla 6.9 Milyon Dolara Köşk Aldı

Satın aldığı malikanede 8 yatak odası, 10 banyo, spa, havuz ve soğutma odası bulunuyor. Genç YouTuber’ın satın aldığı bu malikane tüm dünyada gündem haline geldi bile.

Youtube platformu video içerik düzenleyerek izleyici kitlesini platforma çeken tüm kanallara reklam payı veriyor. Bu reklam payı ise bu son haberin ardından pekte hatırı sayılır bir gelir elde ettiği tüm dünyada görülmüş bulunuyor.


Sizin Tepkiniz Nedir?

Beğenmedim Beğenmedim
2
Beğenmedim
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
6
Sesli Güldüm
Yok Artık Yok Artık
7
Yok Artık
Üzüldüm Üzüldüm
2
Üzüldüm
Beğendim Beğendim
4
Beğendim
Bayıldım Bayıldım
2
Bayıldım
Kızdım Kızdım
2
Kızdım

2 YORUM

İçerik Ekle
Kişilik Testi
Kişilik Testi İçin Ortaya Bir Şeyler Çıkartmak İster misin?
Bilgi Yarışması
Bilgi Yarışması Ekleyerek Diğer Kişilerle Yarışabilirsin
Anket
Anket Hazırlayarak Anketlerin Oylansın
Liste
Klasik İnternet Listesi Oluştur
Liste Aç
Submit your own item and vote up for the best submission
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo or Vine Videosu Ekle
Müzik
Soundcloud or Mixcloud Müzikleri Ekle
Gif
GIF format